Всеукраїнська акція «Flowers4school»

Запорізька гімназія № 50 долучилась до участі у Всеукраїнській акції «Flowers4school». Flowers4school - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України. Більш детально про цей проєкт можна дізнатися на офіційній сторінці @Flowers4school .

На цьому тижні наші вихованці доклали спільних зусиль, щоб .зробити подвір'я нашої школи більш красивим та .привабливим. Учні, доволі, відповідально та з цікавістю .поставилися до процесу висадки квітів. Для декого з них це .заняття перетворилося на справжній творчий процес. Вони фантазували та намагались уявити, як виглядатиме їх клумба у майбутньому. А дехто прагнув запам'ятати де знаходиться та цибулинка, яку висадив саме він. Не можемо не відзначити, що для всіх нас цей захід став особливо приємним, тому що завдяки йому ми мали можливість знову бути разом, спілкуватися наживо, відчути свою приналежність та силу єднання. Сподіваємось, що наступної весни ми матимем можливість прогулюватись нашим рідним подвір'ям та насолоджуватись красою наших клумб. І, обов'язково, кожен впізнає саме свою квітку!

/Files/images/2022-2023/67787559136965176_n.jpg