ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР - 2019

/Files/images/2018-2019/nozemna_mova/tabr2019/Презентация1.jpg

Про свої здібності людина може дізнатися, тільки спробувавши прикласти їх. (Сенека)

Таку можливість – проявити свої здібності – учням гімназії дав літній мовний табір. Спілкування іноземними мовами, ігрові та спортивні змагання, рухливі ігри на свіжому повітрі, розвиток лідерських якостей, критичного мислення, творчих здібностей… та всього не перелічити!

Заключний концерт, який відбувся 7 червня, продемонстрував всі таланти учасників табору, їхню майстерність, бажання творити.

Творчо працюючі вчителі іноземних мов чекають юних талановитих поліглотів в наступному навчальному році!

Літній табір французької мови

camp-2019

Звіти вчителів про проведення літнього мовного табору 2018-2019 н.р.

Звіт про роботу мовного табору вчителя англійської мови - Дерев’янко О. В.

Звіт про роботу мовного табору вчителя англійської мови - Живокоренцевої І.Р.

Звіт про роботу мовного табору вчителя англійської мови - Чуприни Н. В.

Звіт про роботу мовного табору вчителя французької мови - Тоцької Н. А.

Звіт про роботу мовного табору вчителів французької мови - Штепи Т.Г.

Звіт про роботу мовного табору вчителів французької мови - Антонець О.В.

Звіт про роботу мовного табору вчителів іспанської мови - Коростильової І. А.

Навчаємося, граємо, відпочиваємо…

Звичайно ж, літо – це час для відпочинку та лінощів, але тільки не для учасників літнього мовного табору нашої гімназії!

Цілий тиждень діти приходили до нашого гостинного табору за купою вражень, нових знайомств та знань, веселими завданнями, цікавими іграми та задоволенням.

Протягом тижня старша група (вчитель Чуприна Н.В.) розповідали про себе та відкривали нові сторони особистості своїх друзів.

В молодшій групі (вчитель Дерев’янко О.В.) діти представляли себе, вивчали особливості маскування тварин в світі, малювали та розповідали про тварин, читали цікавезну казку та ілюстрували її власними малюнками, змагалися у знаннях слів, спритності та кмітливості.

Чи можна провести літо не просто весело, а ще й з користю? – питають наші іспанці (вчителі Коростильова І.А. та Тертична О.О.), і одразу ж відповідають - звісно що можна! Літні дні - це безкінечні години, за які можна дізнатися багато нового. наприклад, розширити свій кругозір, познайомитися з культурою інших країн. Відвідувачі іспанського мовного табору саме так вирішили провести два перших тижні канікул. Адже іспанідад, то не лише Іспанія, а ще 19 країн Латинської Америки. У кожної з них своя культура, традиції та унікальна природа. Дізнатися хоча б трохи про кожну з них, означає збагатити себе у десятки разів.

Для роботи під часу літнього мовного табору учні 5-А класу (вчитель Штепа Т.Г.) обрали тему «Подорож під час літніх канікул». Кожного дня учні поповнюють свій лексичний запас, повторюють граматичні правила, працюють над власними проектами. Після плідної роботи діти з задоволенням грають у настільні ігри або на спортивному майданчику.

Учні 7 класів (вчитель Антонець О.В.) працюють над створенням власного короткометражного кіно французькою мовою. Учні з натхненням поринули у творчий процес та відчули себе справжніми сценарістами, операторами, режисерами та звісно акторами. Це чудова можливість для учнів не тільки покращити свої знання французької мови, але й розкрити свій творчий потенціал. Будемо сподіватися, що фільм буде до вподоби глядачам.

А учні 3-4-х класів (вчитель Тоцька Н.А.) полюбляють читати вірші, розучувати пісні, грати. Цікаві ідеї надихають на створення гарного настрою та бажання ще краще знати французьку мову!

Літній мовний табір – навчання з задоволенням

27 травня 2019 року гостинно відкрив свої двері для гімназистів літній мовний табір.

Цього року табір працює за трьома напрямками: англійська, французька та іспанська мови.

Метою мовного табору є поглибити знань іноземних мов у невимушеній та дружній атмосфері, навчити дітей працювати в команді, показати, що навчання може бути задоволенням.

Веселі ігри та вікторини, створення відеороликів та короткометражного кіно дозволять учням поринути у світ мови, яку вони вивчають.

В перший день діти познайомилися один з одним, вигадали назву та девіз команд та представили себе в актовій залі гімназії. До вчителів та учнів англійської мови завітали гості з Києва – методист видавництва MM Publications Анна Ґедзь, яка провела цікаве заняття з дітьми. Всі були в захваті!

Бажаємо нашим учням та вчителям натхнення та успіхів!