Оголошення для батьків та корисна інформація

Актуально! 2023 н.р.

/Files/images/2022-2023/зображення_viber_2023-01-17_12-46-14-254.jpg

Детальна інформація за посиланням ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2023

* Шановні батьки, відкрита реєстрація на розвиткові заняття для підготовки дитини до школи за посиланням Розвиваючі курси

* Шановні батьки майбутніх першокласників! Пропонуємо Вам дати відповіді на запитання анкети для вступу (або участі у жеребкуванні) до 1 класу у 2020-2021 н.р.

* Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 на підприємствах та в установах

* Матеріали Офісу Ради Європи в Україні про Covid-19 різними мовами

* ПОРЯДОК організації освітнього процесу в Запорізькій гімназії №50 на період дії (продовження) адаптивного карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби COVID -19 на 2020-2021 н.р.

* МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ «ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ТА ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЇХ ВИЯВЛЕННІ»

* Рішення від 26.11.2018 р про затвердження переліку категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти , та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2019 році

Які медичні довідки потрібні дитині до 1 вересня

Увага! Положення про академічну доброчесність ! Ознайомитись учасникам навчально-виховного процесу wym-1518529784427!

Увага! Батькам учнів гімназії!

Ознайомитись зі Ст. 55 ЗУ Про освіту від 05.09.2017 № 2145-VIII

Години спілкування з батьками

Шановні батьки!

/Files/images/2017-2018/metodichna_robota/21031.PNG Ми дякуємо за інтерес, який Ви проявляєте до вивчення Вашою дитиною іноземних мов, бо як відомо, вивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, а в нашій гімназії ми пропонуємо навчитися спілкуватися трьома – французькою, англійською, іспанською.

Головною метою навчання як першої, так і другої іноземної мови в середній школі є розвиток в учнів здатності та готовності до міжкультурного спілкування. Якість і глибина міжкультурного спілкування залежать від ступеня сформованості іншомовної комунікативної компетентності та всіх її складових (лінгвістичної, соціолінгвістичної та прагматичної).

Основним орієнтиром і критерієм у цьому питанні служить загальноєвропейська система рівнів володіння іноземною мовою (від елементарного до вільного), що містить докладний опис комунікативних умінь у всіх видах мовної діяльності для кожного етапу.

/Files/images/2017-2018/metodichna_robota/for4.jpg

Шановні батьки! Наші учні (і Ваші діти) на кінець четвертого класу мають оволодіти іноземною мовою на рівні А2.

Вчителі іноземних мов творчо працюють для досягнення цієї мети. Для нас також важливо, щоб батьки супроводжували дітей в їх особистій діяльності. Ми переконані, що активна співпраця сім’і і школи сприяє успіху учнів.

В наш час акцентується увага на упровадження особистісно-орієнтованої моделі освіти, заснованої на ідеології дитиноцентризму.У центрі освіти має перебувати виховання в учнів відповідальності за себе, а цього результату дитина може досягти за допомоги батьків та вчителів. Ми пропонуємо ефективно співпрацювати для створення індивідуальних та колективних взаємодій між професіоналами та сім’єю.

Шановні батьки!

В Запорізькій гімназії №50 створюється банк даних дітей, які потребують соціальної уваги і підтримки, та можуть бути направлені на оздоровлення до ДПУ «УДЦ «Молода Гвардія» або ДП «МДЦ «Артек»впродовж року, відповідно до вимог Положення 1 та Положення 2.

Дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів державного бюджету путівкою до дитячого закладу оздоровлення один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів (відповідно до п. 7 Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 зі змінами та доповненнями)

Відповідальний за работу з оздоровлення практичний психолог/соціальний педагог Ткаченко О.П.

Заступник директора з НВР Нежива М.А.

Графік особистого прийому громадян

спеціалістами територіального відділу освіти Дніпровського району

з питань оздоровлення та відпочинку дітей

П.І.Б. Відповідальних осіб ТВО Особистий прийом Контактні дані (робочий телефон) Адреса ТВО