Оголошення для батьків та корисна інформаціяАктуально! 2020 н.р.

new! * ПОРЯДОК організації освітнього процесу в Запорізькій гімназії №50 на період дії (продовження) адаптивного карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби COVID -19 на 2020-2021 н.р.

* ПОРЯДОК зарахування учнів до гімназії для здобуття повної загальної середньої освіти

* МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ «ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ТА ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЇХ ВИЯВЛЕННІ»

*Рішення від 26.11.2018 р про затвердження переліку категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти , та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2019 роціЗакріплення територій обслуговування за Запорізькою гімназією №50 Запорізької міської ради Запорізької області

(відповідно до наказу "Про закріплення території обслуговування" від 02.12.2019 №467р.)

..

  • пр. Соборний 175, 177, 179, 181, 183а;
  • вул. Мала 3 (1,2,3 під'їзд)
  • вул. Верхня;
  • вул. Богдана Хмельницького 8 – 29;
  • вул. Добролюбова 14, 21, 22;
  • пр. Металургів 15, 17-26;
  • проїзд Леваневського 3, 4, 5,10;
  • вул. Променева;
  • вул. Скельна;
  • вул. Сергія Тюленіна.

Які медичні довідки потрібні дитині до 1 вересня


Увага! Положення про академічну доброчесність ! Ознайомитись учасникам навчально-виховного процесу wym-1518529784427!Увага! Батькам учнів гімназії!

Ознайомитись зі Ст. 55 ЗУ Про освіту від 05.09.2017 № 2145-VIIIГодини спілкування з батьками

Шановні батьки!

/Files/images/2017-2018/metodichna_robota/21031.PNG Ми дякуємо за інтерес, який Ви проявляєте до вивчення Вашою дитиною іноземних мов, бо як відомо, вивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, а в нашій гімназії ми пропонуємо навчитися спілкуватися трьома – французькою, англійською, іспанською.

Головною метою навчання як першої, так і другої іноземної мови в середній школі є розвиток в учнів здатності та готовності до міжкультурного спілкування. Якість і глибина міжкультурного спілкування залежать від ступеня сформованості іншомовної комунікативної компетентності та всіх її складових (лінгвістичної, соціолінгвістичної та прагматичної).

Основним орієнтиром і критерієм у цьому питанні служить загальноєвропейська система рівнів володіння іноземною мовою (від елементарного до вільного), що містить докладний опис комунікативних умінь у всіх видах мовної діяльності для кожного етапу.

/Files/images/2017-2018/metodichna_robota/for4.jpg

Шановні батьки! Наші учні (і Ваші діти) на кінець четвертого класу мають оволодіти іноземною мовою на рівні А2.

Вчителі іноземних мов творчо працюють для досягнення цієї мети. Для нас також важливо, щоб батьки супроводжували дітей в їх особистій діяльності. Ми переконані, що активна співпраця сім’і і школи сприяє успіху учнів.

В наш час акцентується увага на упровадження особистісно-орієнтованої моделі освіти, заснованої на ідеології дитиноцентризму.У центрі освіти має перебувати виховання в учнів відповідальності за себе, а цього результату дитина може досягти за допомоги батьків та вчителів. Ми пропонуємо ефективно співпрацювати для створення індивідуальних та колективних взаємодій між професіоналами та сім’єю.УВАГА! Батькам учнів, які відвідують ГПД. Заяви!

Прошу ознайомитися з інформацією і перeдати вчителю, або вихователю заяви про тривалість перебування учнів у ГПД.

Детальніше -УВАГА! Батькам учнів, які відвідують ГПД.Шановні батьки!

В Запорізькій гімназії №50 створюється банк даних дітей, які потребують соціальної уваги і підтримки, та можуть бути направлені на оздоровлення до ДПУ «УДЦ «Молода Гвардія» або ДП «МДЦ «Артек»впродовж року, відповідно до вимог Положення 1 та Положення 2.

Дитина має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів державного бюджету путівкою до дитячого закладу оздоровлення один раз на рік за умови, що така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів (відповідно до п. 7 Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 зі змінами та доповненнями)

Відповідальний за работу з оздоровлення практичний психолог/соціальний педагог Ткаченко О.П.

Заступник директора з НВР Нежива М.А.

Графік особистого прийому громадян

спеціалістами територіального відділу освіти Дніпровського району

з питань оздоровлення та відпочинку дітей

П.І.Б. Відповідальних осіб ТВО Особистий прийом Контактні дані (робочий телефон) Адреса ТВО
Дні тижня Часи прийому Кабінет №
1 2 3 4 5 6
Коноваленко Ольга Сергіївна Понеділок 10.00-12.00 507 224-89-52 вул. Бородінська, 1-А
Середа 15.00-17.00

Кiлькiсть переглядiв: 1919

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.