2016-2017 н.р.



/Files/images/2017/rzne1/максимова диплом.jpg


/Files/images/dosyagnennya/20170407_150511.jpg


/Files/images/dosyagnennya/20170406_103709.jpg


/Files/images/dosyagnennya/20170322_140340.jpg/Files/images/dosyagnennya/20170322_140420.jpg/Files/images/dosyagnennya/20170322_140441.jpg


/Files/images/2017/rzne1/Слайд1.JPG


Районний етап конкурсу «Я за єдину Україну»

27.01.2017 р. на базі ЗОШ № 73 було проведено районний етап конкурсу «Я за єдину Україну». Журі конкурсу відзначило достатній рівень сформованості національної ідентичності учасників конкурсу, наявність високих моральних цінностей та громадянських почуттів у конкурсантів. У представлених роботах було висвітлено особисте ставлення учасників до запропонованої теми та простежується сформованість патріотичних почуттів учасників конкурсу.

За підсумками конкурсних змагань наші учні стали призерами районного етапу: Білоусова Анна (5-А) – ІІ місце, Дирявська Варвара (5-А) – ІІ місце, Вербовецька Анастасія (11-А) - ІІ місце.

Вітаємо також вчителів, що підготували переможців районного етапу вчителів української мови та літератури Демченко Н.Ф. та Подолянець М.Д.



Список

переможців ІІ (районного ) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016-2017 навчальному році

Економіка
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Колесник Михайло АндрійовичЗГ №5011ІІІБондаренко Роман Юрійович
Фізична культура
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Атанасій Станіслав ГеннадійовичЗГ №5011ІІДоля Ольга Олександрівна
Російська мова
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Острогляд Юлія АндріївнаЗГ №5011ІЧерненко Альбіна Станіславівна
2Батова Софія ГерманівнаЗГ №5010ІІЧерненко Альбіна Станіславівна
3Вербовецька Анастасія ІгорівнаЗГ №5011ІІЧерненко Альбіна Станіславівна
Англійська мова
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Колодій Пантелей ОлексійовичЗГ №5010ІІЧуприна Наталія Володимирівна
2Мясна Анастасія РостиславівнаЗГ №5011ІІІНежива Марина Андріївна
Правознавство
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
4Литовченко Аліна ЮріївнаЗГ №5010ІГузєватий Андрій Юрійович
Історія
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Батова Софія ГерманівнаЗГ №5010ІІІГузєватий Андрій Юрійович
2Вербовецька Анастасія ІгорівнаЗГ №5011ІІІГузєватий Андрій Юрійович
Французька мова
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Колодій Савелій ОлексійовичЗГ №508ІСвєташова Дарья Володимирівна
2Колодій Пантелєй ОлексійовичЗГ №5010ІІШенгер Вікторія Миколаївна
3Агафонова Анна ІгорівнаЗГ №5011ІІАнтонець Олена Вікторівна
4Дорошенко Марина СергіївнаЗГ №5010ІІІШенгер Вікторія Миколаївна
5Колодницька Єлизавета ВолодимирівнаЗГ №5011ІІІСвєташова Дарья Володимирівна
6Вербовецька Анастасія ІгорівнаЗГ №5011ІІІАнтонець Олена Вікторівна
Трудове навчання
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Привалова Валерія ПавлівнаЗГ №508ІГринь Ірина Володимирівна

Фізика

№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Горностаєва Ангелина В'ячеславівнаЗГ №507ІІІЖуравльов Олександр Анатолійович
Інформатика
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Батюкін Ігор ДенисовичЗГ №5011ІІІПроценко Альона Павлівна
Інформаційні технології
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Острогляд Юлія АндріївнаЗГ №5011ІІГринь Ірина Володимирівна
Українська мова
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Колодницька Єлизавета ВолодимирівнаЗГ №5011ІПодолянець Марина Дмитрівна
2Андріяченко Вероніка ВолодимирівнаЗГ №507ІІІДовбиш Тетяна Олександрівна
3Резнікова Діана АнатоліївнаЗГ №508ІІІДемченко Наталія Федорівна
Біологія
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Гусарова Олександра ОлегівнаЗГ №5011ІІІДіброва Юлія Юріївна
Географія
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Крамаренко Вероніка СергіївнаЗГ №508ІІІВорожцова Інна Вікторівна
2Ларюшкіна Аліна ЯрославівнаЗГ №5010ІІІВорожцова Інна Вікторівна
Хімія
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Коваленко Вікторія АнатоліївнаЗГ №507ІІШабатюк Оксана Вікторівна
Математика
№ п/пПрізвище, ім’я, по батькові учняЗНЗКласМісцеП.І.Б. викладача
1Мілешко Іван СергійовичЗГ №506ІІКліпалка Оксана Дмитрівна
2Подшивалін Арсен ЄвгеновичЗГ №506ІІІКліпалка Оксана Дмитрівна
3Подолянець Володимир ІгоровичЗГ №508ІІІКліпалка Оксана Дмитрівна


Подяка від МОН та ПЛЮСПЛЮС за участь у проекті «Це – наше і це – твоє»

/Files/images/Кошель конкурс.PNG


/Files/images/IMG_20151130_105244.jpg/Files/images/IMG_20151130_105350.jpg /Files/images/IMG_20151130_105326.jpg/Files/images/IMG_20151130_105412.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 657