Охорона дитинства

Відеоматеріали щодо здорового та безпечного способу життя, збереження власного здоров’я

тютюнопаління серед підлітків;

вживання енергетичних напоїв;

здорове харчування підлітків;

рухова активність школярів;

слайди щодо профілактики тютюнопаління.

Протидія булінгу

/Files/images/2020-2021/vihrobota/план-сітка.PNG

Тиждень знань безпеки життєдіяльності-2020

З 2 по 6 листопада у школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Вогнище – це небезпечно, будьте обережними!».У понеділок оголосили план роботи та теми виховних заходів. Також пройшла Акція «Сірники – не іграшки».

У бібліотеці третього листопада організовано виставку-огляд спеціальної літератури «Вогонь-друг, вогонь-ворог». Початковій школі показали мультфільми на цю тематику, для старшої школи запропонували переглянути документальний фільм.

У середу провели конкурс віршів, казок, ребусів та загадок про пожежну безпеку для учнів 1 – 6 класів. Конкурс буклетів на тему «А ти знаєш правила пожежної безпеки?» було проведено для учнів 7-11 класів.

У четвер - конкурс малюнків «Вогонь - не іграшка» для учнів 1 – 11 класів.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки. Всі, без винятку знають номер телефонів пожежної частини (101), міліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Також засвоїли правила, чого не слід робити при відсутності дорослих:

- вмикати побутові електроприлади;

– розпалювати вогонь без нагляду дорослих;

– грати з сірниками та на дорозі, та інші.

Учні приймали активну участь у конкурсах на тижні безпеки життєдіяльності, деякі з робіт можна подивитись за цим посиланням :

Захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації

Non scuoterlo it Shaken Baby Syndrome sub 2

#stop sexтинг

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ

«ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ТА ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЇХ ВИЯВЛЕННІ»

"Батьки, не залишайте дітей без нагляду"

посиланя на сторінку - "Державна служба України з надзвичайних ситуацій"

/Files/images/2017-2018/osnovna_stornka/gepatit_a (1).jpg

/Files/images/2017/rzne1/Слайд1.PNG/Files/images/2017/rzne1/Слайд2.PNG/Files/images/2017/rzne1/Слайд3.PNG/Files/images/2017/rzne1/Слайд4.PNG

/Files/images/2017/zdorovya/CITY_LIGHT_NEW_03.jpg

Фотозвіт змагань початкової школи «Козачата 2015»