Зберігаємо традиції!

Впродовж тижня в нашій гімназії проходив традиційний шкільний конкурс «Панна гімназії». Конкурс проводився серед учениць 7-10 класів. У цьому році він проходив у незвичному форматі, що вимагало від дівчат прояву кмітливості, навичок у сфері інформаційних технологій, креативності та творчих здібностей. Конкурсантки мали виконати по 4 завдання та представити свій фото- або відео-звіт виконаних завдань, які пізніше були оприлюдненні на онлайн-дошці у вільному доступі для ознайомлення та голосування, адже, саме, за його підсумками мала визначитися переможниця нашого конкурсу. Варто відзначити, що всі конкурсні роботи були виконані на достатньо високому рівні, оригінальними та по-своєму цікавими, але конкурс - є конкурс! Тож, нарешті ми можемо визначити, хто ж з наших чарівних дівчат здобув титул «Панна гімназії 2023». За підсумками глядацького голосування безумовною лідеркою та переможницею нашого конкурсу стала учениця 8-Б класу, Бондар Анна! Вітаємо Анну з перемогою! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у всьому та нових перемог!

Пропонуємо вашій увазі одну з конкурсних робіт Анни, яка отримала найбільшу кількість глядацьких вподобань. Приємного перегляду!

Відеоматеріал