Тренінг «Толерантність у нашому житті»

Сьогодні, як ніколи, питання дотримання прав людини, забезпечення рівного підходу і відсутність дискримінаційних практик є важливим інструментом підтримання миру і забезпечення якісних змін у нашій країні. Сприяння взаєморозумінню та повага до розмаїття культур, а також протидія будь-яким формам нетерпимості та дискримінації повинні бути пріоритетом розвитку суспільства.

З метою заохотити учнів бути більш толерантними до людей та показати, що люди є різні. Щоб попередити булінг та дискримінацію в середовищі дітей з учнями 7-х класів був проведений тренінг «Що таке дискримінація?». Учні 6-х класів взяли участь у тренінгу «Толерантність у нашому житті».

/Files/images/2022-2023/psiholog/foto21.jpg/Files/images/2022-2023/psiholog/foto22.jpg/Files/images/2022-2023/psiholog/foto23.jpg