Проєкт «Світ без кордонів»

Запорізька гімназія №50 відома своїми традиціями у викладанні іноземних мов.

Значну увагу вчителі приділяютьрозвитку міжнародної співпраці. З метою формування у гімназистів європейського мислення, спілкування з ровесниками з інших країн, удосконалення практичних навичок усного мовлення створенопроєкт «Світ без кордонів».

Навіть зараз, незважаючи на складну ситуацію в країні, адміністрація та педагоги шукають можливості для мотивації учнів до підвищення рівня володіння французькою мовою.

25 січня 2023 року було підписано двосторонній договір про співпрацю між Запорізькою гімназією №50 (директор Гузеватий А.Ю.) та колледжем із французького міста Бельфор, який був містом-побратимом Запоріжжя, Collège Vauban (директор Philippe Tissot).

В коледжі учні 11-15 років вивчають п’ять іноземних мов, серед яких іспанська, тому ми сподіваємося не лише на спілкування французькою, а й іспанською мовами.

Висловлюємо щиру подяку за сприяння у встановленні партнерських відносин з учбовим закладом Франції культурному центру Альянс Франсез в особі Богдановської Людмили Костянтинівни!

/Files/images/2022-2023/Знімок екрана 2023-02-03 221243.png/Files/images/2022-2023/image001.jpg