Участь у челенджі # 10daysECO

Сьогодні 18 листопадаучні початкових класів Гімназії 50 переглянули відеоролики на теми: " Що таке природа? " , " Давайте разом піклуватися про навколишнє середовище! ", " Пригоди лісових друзів - Охорона природи", що мали не тільки повчальний характер, а й надали основні знання про навколишнє середовище.

Цей день також був Днем казкотерапії у декаді початкової школи, тому було не тільки цікаво познайомитись з охороною навколишнього середовища, а й програти усі ролі персонажів, у яких учні вдяглись.

Ми приймаємо участь у челенджі # 10daysECO . Це було перше завдання ми його успішно виконали! Зелений Центр Метінвест

Давайте разом піклуватися про навколишнє середовище!