Панна Гімназія 2019

19.03.2019 пройшов очний етап щорічного конкурсу серед дівчаток, в цьому році за титул "Панна Гімназія" боролися 12 красунь 5-7 класів.

Конкурс складався з трьох етапів: візитка (де кожна учасниця повинна була розповісти про себе на одному з запропонованому іноземною мовою), українська національна страва (в цьому етапі потрібно було приготувати страву з української кухні і розповісти про неї, цікаві факти про цю страву і тд ) і третій етап "Діти України" (кожна учасниця показала нам свій талант, пісні, танці та театральне мистецтво)

В цьому році в конкурсі "Панна Гімназія 2019" перемогла учениця 6-А Лебедєва Марія,а також кожна учасниця отримала номінацію:

Богатова Юлія (6А) - Панна Артистизм;

Гаврилова Софія (5Б) - Панна Грація;

Клименко Аліса (7А) - Панна Досконалість;

Коваленко Євгенія (7Б) - Панна Ніжність;

Коляда Марія (5Б) - Панна Чарівність;

Мамедова Феріде (6А) - Панна Стиль;

Мезенцева Ассоль (6Б) - Панна Глядацькі симпатії;

Міняйло Ксенія (6Б) - Панна Оригінальність;

Рогозіна Вероніка (7А) - Панна Елегантність;

Хайбулаєва Ельміра (5В) - Панна Незабутня усмішка;

Царенко Юлія (5А) - Панна Досконалість.

У наступному навчальному році (1 семестр) планірутся провести конкурс "Містер Гімназії" серед хлопчиків, і в другому семестрі провести конкурс "Міс Гімназія" серед дівчаток.

Галерея "Панна Гімназії 2019"

Більше фотосвітлин