Тиждень Безпечного Інтернету 2019

З 05 по 08 лютого 2019 року в Запорізькій гімназії №50 пройшов «Тиждень безпечного Інтернету», в якому взяли участь учні 2-11 класів.

Протягом тижня вчителі інформатики провелиінформаційні хвилинкиу 2– 11 класах, на яких розповідалось про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.

05.02.2019 року долучились доонлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтернету.Учні 8, 10-11 класів ознайомились із курсом «Кібербезпека».

Учні 6 класів створилиплакат «Правила Безпеки в Інтернеті».

Активно прийняли участь учніпочаткової школи в онлайн-грі для дітей "Дикий Інтернет Ліс" (WildWebWoods).

Протягом тижня учні 5-7 класів долучилися доВсеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет» та до веб-квесту "Безпечний Інтернет".

06.02 в 8-б була проведенавиховна година на тему "#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету".

06.02 та 07.02 на перерві працював «кінозал» перегляду7 мультфільмів для школярів про інтернет-залежність, після перегляду учні обговорювали побачене.

Протягом тижня відбулисьвиховні заходи для 2 - 11 класів «Я – за безпечний Інтернет».

Сподіваємося, що цей тиждень навчив вас багатьом правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.

Галерея "Безпечний Інтернет 2019"