Бібліоподорож Чехією «Країна замків і фортець»

11/10/18 екскурсійний ретро-трамвайчик №91 "провіз"учнів 5-Б класу гімназії №50, що завітали до обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради, колоритними вуличками золотоверхої Праги та інших міст та містечок нашої сусідки – Чехії.

Подорожуючи, діти знайомились з природою, архітектурою, культурою та літературою цієї чудової країни.

А ще навчились "готувати" національні страви, спробували поспілкуватись чеською мовою, познайомились із старовинними чеськими замками та фортецями, майстерно змальованими вихованцями бібліотечної художньої студії.

Чудовим завершенням мандрівки став перегляд фрагментів фільму "Три горішка для Попелюшки", знятого на чеській кіностудії.

Бібліоподорож Чехією «Країна замків і фортець»