Педагогічний колектив Запорізької гімназії 50, учні та їх батьки щіро вітають зі святом усіх захисників України! Миру і незламної волі усім захисникам України!

З цієї нагоди в гімназії пройшли низька заходів. Протягом тижня учні збирали солодкі подарунки, малювали привітання, робили поробки для військових, що зараз знаходяться на лікуванні у Запорізькому шпиталі та на фронт для 55-тої артилерійської бригади.

12 жовтняв гімназії пройшли уроки мужності, під час яких учні 9-11 х класів мали змогу поспілкуватися з Залужною Галиною Іванівною, привітати їх зі святом, передати вітання її батьку 100річному Залужному Івану Анікієвічу та покласти квіти до меморіальної дошки її сина, випускника гімназії, героя України Івана Гутніка-Залужного.

Учні 8-х класів привітали від імені усіх учнів гімназії представників Спілки ветеранів АТО, та передали подарунки до шпиталю.

На прикінці дня до нас завітали волонтери на чолі з Надією Мороз і 7-мі класи передали смаколики на фронт воїнам 55-тої артилерійської бригади.

Під час заходів згадувалися захисники України з часів козацтва, світових війн і до наших днів.

Дякуємо усім чоловікам та жінкам, яки віддали свої життя за свою країну. Миру і незламної волі усім захисникам України!

Галерея "День захисника"