GO CAMP + ГІМНАЗІЯ = ЗНОВУ РАЗОМ!

Естафету німецької волонтерки Сари Рудлової підхопила волонтер із Сенегалу Асту.

17 вересня гостя разом з учнями 6-9 класів розпочала роботу над проектом, започаткованим організацією «Глобал офіс» спільно з комунікаційною кампанією «Київстар».

Впродовж проекту учні навчаться створювати ідеї для вирішення будь-яких проблем, навчатися протягом усього життя, працювати в команді, взаємодіяти з іншими та реалізовувати власні проекти. Але для того, щоб краще познайомитися діти з задоволенням грали з Асту на подвір’ї та в кабінеті французької мови.

Детальну інформацію можна переглянути в "Щоденник візиту волонтерки Асту із Сенегалу"