/Files/images/2017/Karta_virtualnoy_realnosti.png

До вашої уваги робота учениць гімназії № 50, учасниць конкурсу «Mediaschooll – 2017» Інформаційний фото проект «Віртуальна карта міста Запоріжжя. 5 місць, котрі треба побачити».

Гімназистками була проведена репортажна робота, з метою інформування учнівської та студентської молоді про цікаві та відомі місця та споруди нашого рідного міста.

Фоторепортер - Задорожня Софія, 8 – А клас

Автор статей – Мєлконян Кристина, 9 – А клас

Керівник – Вонярха В.Т.

1.Кінний театр - основний історичний об'єкт міста Запоріжжя, на плечі якого покладено завдання зберегти давні козацькі традиції. На території регулярно проводяться культурні заходи, в яких висвітлюється майстерність, побут і традиції козаків. Крім того, знайдуть для себе дещо цікаве і любителі познайомитися з історією - в музеї закладу можна подивитися на давню чайку і бригантину, які були підняті з дна річки Дніпро. Також в кінному театрі можна придбати приємні сувеніри, що виготовляються місцевими майстрами, і покататися на конях.

2. Палац піонерів - це місце, де кожна запорізька дитина може долучитися до творчості. Розташувався він недалеко від порту Леніна в мальовничому місці, з якого відкривається неймовірний вид на Дніпро і острів Хортицю. Цікавим є той факт, що будівництво Палацу піонерів було розпочато з ініціативи учнів школи №88, а основний обсяг коштів на спорудження зібраний, завдяки збору вторсировини. Головною особливістю даного місця є наявність, крім безлічі різних гуртків, планетарію, де кожен може ознайомитися з картою зоряного неба.

3. Проспект Соборний є головною вулицею міста Запоріжжя. Він опоясує практично весь лівий берег, перетинаючи Комунарський, Олександрівський, Вознесенівський і Дніпровський райони. Протяжність вулиці становить 10,8 км, що робить її ще й найбільшою у всій області. За всю історію існування проспект змінив безліч найменувань, носячи імена таких історичних особистостей як Карл Лібкнехт, Адольф Гітлер, В.І. Ленін. Уздовж ін. Соборного знаходиться безліч визначних пам'яток і культурних об'єктів, серед яких можна виділити пам'ятник героям-танкістам, театр ім. Глінки, обласну бібліотеку ім. Горького.

4. Театр імені Магара - це один з найбільших театрів Запорізької області. У його репертуар входять оперети, мюзикли, комедії, дитячі казки та різні спектаклі. Крім того, сама будівля театру відноситься до об'єктів архітектурної спадщини. Воно виконане в стилі «сталінського ампіру». Фасад прикрашений елементами ліплення і розпису, пілястрами, барельєфами, внутрішнє оздоблення театру не менше багато. Кришталеві люстри, мозаїчна підлога і т.д. - Все це створює неповторну атмосферу і настрій. Театр носить ім'я В. Магера, який був головним режисером в період з 1929-65 року.

5. Запорізький дуб - найвеличніша і старе дерево, що веде свою історію ще з часів пралісів Придніпров'я. Його вік перевищує 7 століть, а розміри просто не можуть не здивувати. Висота дуба становить понад 36 м, обхват - 6,32 м, а діаметр крони - більше 43 м. За легендою це дерево зіграло свою роль в житті багатьох історичних особистостей - Т.Г. Шевченко писав під ним поему «Катерина», Іван Сірко писав листа турецькому султану, а Богдан Хмельницький збирав своє військо. Сьогодні 700-річний запорізький дуб має статус національного дерева України