Проект «Краса нашого міста Дубовий Гай та каскад фонтанів «Райдуга»

Дубовий гай — центральний парк міста.

Чудова зона відпочинку для дітей та дорослих. Охайні алейки завжди радо вітатимуть вас .

У теплий сезон усіх бажаючих з посмішками зустріне зона атракціонів, а в холодних період парк запрошує усіх на сімейні та дружні прогулянки

Відповідно до архівних документів, основну частину території теперішнього парку було насаджено ще при розвитку Олександрівського повіту в 1813 році, коли рішенням голови Катеринославської губернії було закладено окрему територію для культурного відпочинку місцевого заможного панства.

У 1956 році рішенням ряду міністерств УРСР СРСР було ухвалено загальнорадянську програму зі створення та розвитку народних і державних парків, і протягом 3х років було реконструйовано стару територію, знесено ряд царських будівель, зведено десятки атракціонів, монументів, барильєфів, фонтани...

Стартувала робота парку ще в 1958 році, за рік до офіційного відкриття та паралельно з рядом будівельних робіт У 1959 році було урочисто відкрито тодішній Парк культури та відпочинку "Дубовий Гай"

Каскад фонтанів райдуга — зона відпочинку розташована біля набережної нашого міста з безліччю фонтанів та великою площадкою для відпочинку.

Головним видом із парку є річка Дніпро

В теплий період тут часто проводять різноманітні музичні фестивалі для дітей, дорослих так молоді. В жовтні тут відбувається Покровський ярмарок також присвячений Дню народження міста Запоріжжя.

Відмінне місце для відпочинку як з сім'єю, так і з друзями. Гарний фонтан, який вночі світитися, поруч парк з озером та живими качечка, яких можна погодувати. Альтанка над водою, лавочки для відпочинку, для дітей різні розваги, та й просто гарне місце.

Фото: Гаврилова Дар`я, 10—А

/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. äpí«ó¿¬ âá¬.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. äpí«ó¿¬ âá¬1.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. äpí«ó¿¬ âá¬2.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. äpí«ó¿¬ âá¬3.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. èá߬áñ Éá¬ñpúá.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. èá߬áñ Éá¬ñpúá1.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. èá߬áñ Éá¬ñpúá2.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. èá߬áñ Éá¬ñpúá3.jpg/Files/images/2017/âáóa¿½«óá äáa`n. èá߬áñ Éá¬ñpúá5.jpg