Вітаємо

Місяць, що минув, був доволі наповненним заходами, присвяченими історичним пам'ятним датам, які стали невід'ємними сторінками нашої спільної історії. Наряду з загальношкільними заходами, наші учні брали активну участь в різноманітних міських акціях та конкурсах.

Одним з таких заходів став міський конкурс відеороликів до Дня Соборності України, започаткований громадською організацією «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Понад 10 учнів надали свої конкурсні роботи для участі у цьому заході. Кожна з робіт була цікавою та неповторною, відрізнялась своїм змістом та оформленням. Та за підсумками громадського голосування, з понад 100 конкурсних робіт, які брали участь у конкурсі,у числі переможних було визначено відеоролик від учениці 1-А класу нашого закладу освіти, Троценко Владислави.

Тож, щиро вітаємо нашу маленьку переможницю з її першими творчими здобутками! Бажаємо Владиславі натхнення, творчої наснаги та успіху на шляху до нових звершень та перемог!

Переглянути роботу