День захисту прав людини

Одним з негативних явищ, яке впродовж багатьох століть турбує людство є насильство. Світова спільнота прагне викоренити його та докладає для цього зусиля, але сьогодні, коли Україна та її народ потерпають від агресії РФ, ми розуміємо, що цих зусиль не достатньо. Тож, впродовж двох останніх тижнів наш заклад освіти брав участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада до 10 грудня. В межах цієї акції були проведені тематичні виховні години, під час яких діти спілкувалися про агресію як прояв насильства, про злість та способи керування нею, про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей та людей з обмеженими можливостями тощо. Також, з метою підвищення рівня інформованості учасників освітнього процесу з данного питання були розроблені та представлені до загальної уваги інформаційні пам'ятки: «Ти маєш це знати», «Насильству скажем твердо: «Ні!» », «Як потрібно дружити» та т.ін.. Підсумком акції стали заходи, присвячені Всесвітньому Дню захисту прав людини, який відзначається 10 грудня. Напередодні цієї дати учні спілкувались про неприпустимість порушення прав людини, брали участь у онлайн-вікторині «Права, обов'язки та відповідальність», а представники учнівського самоврядування підготували інформаційне відео «Права людини понад усе».

Відеоматеріал

/Files/images/2022-2023/319544976_1237195796880962_5349066136512575712_n.jpg