День Гідності і Свободи та День вшанування пам'яті жертв Голодомору

Українці - це незламний народ з багатовіковою історією. Сила українців у єдності та у вмінні зберігати традиції і пам'ять про героїчні вчинки та жертви минулих поколінь на шляху до спільного щасливого майбуття. Впродовж цього тижня в гімназії тривали заходи, присвячені вшануванню визначних дат української історії - Дня Гідності і Свободи та Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору. Так, під час тематичних виховних годин учні вкотре згадали про рішучість, мужність та витривалість наших співвітчизників під час Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також вшанували пам'ять жертв Голодоморів 1932-1933 та 1946-1947 років. Учні 1-4 класів готували малюнки до дитячої виставки "Україна - вільна країна", приуроченої до свята Дня Гідності та Свободи. Також, цього тижня здобувачі освіти мали можливість долучитися до онлайн-флешмобів, присвячених цим важливим для нашого суспільства датам. А шкільний бібліотекар презентувала до уваги всіх учасників освітнього процесу віртуальну виставку "Голодомор: чорна сповідь моєї Вітчизни і її затамований біль". Зберігаймо нашу історію та творімо її нові сторінки для майбутніх поколінь!

Відеоматеріал 1

Відеоматеріал 2