Посвяти в гімназисти 2022

Незважаючи на складні часи, які зараз переживає наша країна, ми намагаємось зберігати свої традиції. Так, вчора наша гімназійна родина стала більшою ще на три класи. Під час традиційного свята, приуроченого до посвяти в гімназисти, учні 5-х класів вдало пройшли всі випробовування та довели, що вони гідні носити почесне звання гімназиста. Наші найстарші гімназисти, учні 10-го класу, підготували для п'ятикласників своє напутнє слова про правила, яких повинен дотримуватись кожен гімназист. Наприкінці церемонії п'ятикласники урочисто склали клятву гімназиста, а президент гімназії оголосила, що від нині учням 5-х класів присвоюється почесне звання гімназистів. Тож, вітаємо їх та бажаємо їм успіху, терпіння та натхнення на шляху до нових досягнень та звершень!

Відеоматеріал

/Files/images/2022-2023/зображення_viber_2022-11-19_20-45-32-879.jpg