Перше вересня 2021-2022

Перше вересня — це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Викладачі нашої гімназії завжди готові допомогти учням в досягненні цілей та порадіти разом усім перемогам.

Як завжди, в цей день в Запорізькій гімназії № 50 відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань, в якому взяли участь першокласники та учні 11-А класу. Перші привітання промовив наш директор, Гузеватий Андрій Юрійович; привітали одне одного викладачі, батьки, учні. Всі вони побажали одне одному визначних успіхів у навчанні та творчих звершень. Учні 11–А класу винесли Державний прапор, залунав гімн України…

І ось вже першокласники разом із одинадцятикласниками - випускниками гімназії цього року, дали перший у своєму житті дзвоник на урок. Це – урочиста мить!

Учні 2-9 класів зустрілися в класних кімнатах: всі вони змінилися за літо, особливо дівчатка. Вони стали ще чарівніші.

Успіхів нам усім в новому навчальному році 2021-2022 р.р.!