Міжнародний день толерантності

Спілкування - це один з найцінніших дарунків природи. Треба, тільки, вміло їм користуватися. Сьогоднішній день, Міжнародний день толерантності, став гарною нагодою пригадати основні правила спілкування, дотримання яких зробить його посправжньому приємним та ефектикним. так, під час вже традиційних годин спілкування учні переглядали та обговорювали тематичні відео, грали в ситуативні ігри, демонстрували свої знання та навички толерантного спілкування. Крім цього, під час цих заходів до уваги здобувачів освіти 5-10 класів була представлена відео-пам'ятка «Спілкуйся із задоволенням!», підготовлена представниками учнівського самоврядування. А наймолодші учні мали змогу переглянути відео-презентацію дитячої книги про толерантність, підготовлену бібліотекарем нашої гімназії.

Відеоматеріал 1

Відеоматеріал 2