Міжнародний день читання електронних книжок у вільному доступі

От і минув перший місяць осені. Вересень асоціюється у нас зі школою, першим дзвоником, а ще у вересні відзначають дві дати пов'язані з джерелами корисної інформації та знань. Так, 18 вересня відбувся Міжнародний день читання електронних книжок у вільному доступі. До цього дня учнівським самоврядуванням було створене відео про переваги та недоліки електронної книжки. А сьогодні , у Всеукраїнський День бібліотек , до уваги учнів пропонуються електонна виставка дитячих книжок «Історії про тварин для допитливих читачів» та пам'ятка про основні правила та вміння поводження з книгою, створені шкільним бібліотекарем.

Переглянути відеоматеріал

Переглянути електронну виставку