«Не прогав вундеркінда!»

Останнім часом багато зарубіжних психологів присвячують свої роботи трагедії невиявлених або заблокованих системою шкільного навчання талантів. За даними одного із відомих вчених – П.Торренса, більше третини дітей, що були відраховані як невстигаючі, це обдаровані діти.

Щоб запобігти подібній ситуації вчителі мають спрямувати свою діяльність на пошук способів виявлення потенційної обдарованості, форм, методів роботи з обдарованими дітьми. Саме з цією метою в гімназії на початку навчального року в шкільній бібліотеці організовується виставка педагогічної літератури для педагогів, які мають бажання створити для своїх учнів освітній простір життєтворчості.

Цього року бібліотекар Софронова М.В. підготувала віртуальну експозицію «Не прогав вундеркінда!» та запрошує педагогів ознайомитися з запропонованою літературою.

Переглянути презентацію