Шкільна виставка учнівських малюнків під назвою «Покоління нескорених»

Школярі малюють для воїнів. Українські захисники - мужні та безстрашні. Але у кожного є душа і серце, які болять за дітей та їхнє майбутнє. Мабуть, не в одного суворого солдата забринить скупа сльоза, дивлячись на не хитрі дитячі малюнки.

Школярики Запорізької гімназії № 50 малюють для наших захисників те, що на їх думку, має підтримати та підбадьорити наших героїв та те, чого так бракує в умовах війни: кущ калини, житнє поле, родинні портрети... І майже на кожному малюнку пишуть такі важливі слова: «Повертайся живими!».

Діти вклали у роботи частинки своїх сердець та мають велике бажання передати підтримку тим, хто оберігає їх сон. Зараз цими малюнками оформлено шкільну виставку під назвою «Покоління нескорених», але зовсім скоро всі вони потраплять до тих, кому призначені.

Разом до Перемоги!

/Files/images/2021-2022/зображення_viber_2022-04-19_15-46-25-408.jpg