Заходи до дня Святого Миколая та Нового Року

В Запорізькій гімназії № 50 на минулому тижні проводилася низка передсвяткових заходів до дня Святого Миколая та Нового Року. Учні взяли участь в конкурсі "Найкращий новорічний кабінет",в конкурсі від ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя",виготовляли саморобки та композиції. Представники шкільного самоврядування 5-7 класів провели для учнів початкової ланки святковий захід. До свята Миколая в гімназії було встановлено скриньку, кожна дитина мала змогу написати листа або із проханнями, або з побажаннями. В гімназії панували гарний передсвятковий настрій, дитячий сміх, веселощі, виблискували святковими вогниками ялинки, звучала весела святкова музика. Нехай у нашому житті завжди буде свято!!!

Відеоматеріал