Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

«Не залишайся в стороні - скажи насильству тверде ні!» Під цим гаслом проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Запорізькій гімназії № 50, яка тривала з 25 листопада по 10 грудня.

В межах цієї акції у вказаний період в гімназії були проведені виховні години із залученням фахівців психологічної служби закладу за такими темами: «Ми проти насильства» , «Спілкування без перешкод», «Мій улюблений світ без насильства», «Бережіть жінок» та "Ні насильству в сім'ї» .

1-го грудня були проведені години спілкування з учнями старших класів на тему «За кожне життя разом», а представниками учнівського самоврядування була проведена інформаційна акція присвячена до Міжнародного Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

Завершувалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» заходами до Дня захисту прав людини. До цієї дати були проведені інформаційні хвилинки, інтерактивна вікторина, тематична виставка літератури правового спрямування та інформаційна акція від представників учнівського самоврядування про цікаві факти, пов'язані з цією датою. #ZPосвітаБЕЗнасильства

/Files/images/2021-2022/267633245_433474991820318_6338844629840099397_n.jpg