Захід до Міжнародного Дня Волонтера та Дня Збройних сил

В Запорізькій гімназії № 50 до Міжнародного Дня Волонтера та Дня Збройних сил України було проведено патріотично-виховний захід для 5-9 класів. Волонтери ГО "Берегині" та військовослужбовці поділилися з учнями своїми враженнями та спогадами про події в зоні ООС, подарували часточку свого тепла та турботи, познайомили учнів з потенційною небезпекою, продемонструвавши наслідки військових дій, підготували для дітей концерт. Волонтери познайомили дітей з українськими традиціями і продемонстрували оберіг, з яким їздять до військових в зону ООС.

Діти отримали багато позитивного настрою та цікавої інформації, із захватом брали участь в події та ставили питання.

Щиро дякуємо нашим гостям за час, проведений з користю! Слава Україні!

Відеоматеріал