Заходи, присвячені історичним пам'ятним датам

Продовж тижня в Запорізькій гімназії № 50 було проведено низку інформаційних заходів, присвячених історичним пам'ятним датам, які мають велике значення для кожного українця та держави в цілому.Так, наприклад всі здобувачі освіти мали можливість долучитися до фото-флешмобу, присвяченого Дню народження державного прапора України.

Сьогодні, на передодні Дня вшанування пам'яті героїв Крут, в гімназії було організовано роботу інформаційного майданчика, де учні мали можливість поглибити свої знання щодо такої історичної події , як Битва під Крутами, переглядаючи документальні відео про цю трагічну подію. Крім того, у шкільній бібліотеці була створена тематична полиця «Ніколи Україні не забути Крут, цих юних душ нескорений політ!» , як джерело додаткової інформації про цю історичну подію. Діти з цікавістю долучались до участі в запропонованих їх увазі заходів, адже розуміють, що, вшановуючи минуле, ми будуємо майбутнє.

Відеоматеріал

/Files/images/2021-2022/272602248_3828255207400440_680501913922141315_n.jpg