Всесвітній день безпечного Інтернету

Ми завжди піклуємось про безпеку, тому і сьогодні, у Всесвітній день безпечного Інтернету в нашій гімназії всі учасники освітнього процесу приділили увагу питанням безпеки у мережі інтернету. Так, учні 5-11 класів у режимі он-лайн обговорили правила безпечної поведінки в інтернеті під час годин спілкування на тему «Про недопущення вчинення кіберзлочинів та доведення відомостей стосовно шахрайських дій, що вчиняються з використанням мережі інтернет». Для учнів початкової ланки була проведена лекція інспектором СЮП ВП ЗРУП Кучинським Д.В. "Безпечний інтернет". А представники учнівського самоврядування підготували пам'ятку/листівку «Безпечний інтернет", яку оприлюднили на сторінці учнівського самоврядування Запорізької гімназії № 50 у соціальній мережі Instagram. Будьте обережними! Та допоможіть своїм близьким не стати жертвами шахраїв!

/Files/images/2021-2022/12568745.jpg