День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

Впродовж тижня в Запорізькій гімназії № 50 пройшли заходи, присвячені Дню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

Учні 5-11 класів взяли участь в тематичних онлайн-годинах спілкування, учні 1-4 класів виготовляли Незабудки в пам'ять про ті жахливі події.

Також, для учнів 1-4 класів в бібліотеці пройшли Години пам'яті. До уваги здобувачів освіти було представлено невеличку інформаційну виставку-реквієм.

Діти дізналися про страшні часи тієї доби, познайомились з інформацією про меморіали та пам'ятники, присвячені цій жахливій події, по всьому світу. Пекельні цифри та слова у серце б'ють, неначе молот....Запалімо свічку пам'яті!!!

Відеоматеріал