Декада початкової школи

У Запорізькій гімназії 50 з 04.10.21 по 15.10.21н.р. пройшла декада початкової школи.

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості і бажання пізнавати нове.

Декада проходила за складеним заздалегідь планом, в рамках якого були проведені різноманітні заходи. В роботі декади взяли участь всі учні початкових класів. Було проведено різні заходи, які сприяли більш поглибленому засвоєнню учнями основного навчального матеріалу. Адже, головною і невід’ємною метою цих заходів є підвищення інтересу учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні творчі здібності.

Кожен день декади мав певну назву, протягом якого вчителі і учні реалізовували поставлені завдання.

Відеоматеріал