30 квітня - День цивільного захисту

Цивільний захист — це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

У гімназії № 50 учні початкової школи переглянули мультфільми з метою підвищення обізнаності у тому, до кого, коли і за якою допомогою потрібно звернутися, щоб уникнути ускладнень у небезпечній ситуації. Учні 5-11 класів пройшли вікторину на дотримання правил дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, що дозволить їм запобігти травматизму. Наша безпека - в наших руках!