Конкурс поетичного перекладу

В гімназії стало традицією брати участь у Конкурсі поетичного перекладу, який організовує Запорізький національний університет. Цього року в творчому іспиті проявили свої таланти 5 старшокласників. Серед запропонованих творів французьких поетів вони обрали вірші В. Гюго, Ф.Коппе, Л.Деларю-Мардрюс.

За результатами перекладів та презентацій онлайн своїх робіт 2 учениці нагороджені почесними грамотами – Ленько Марія (учениця 9-А класу) - І місце за кращий поетичний переклад французькою мовою та найкраще римоване втілення тональності оригінальних творів- та учениця 11-А класу Яценко Софія - ІІІ місце за кращий поетичний переклад французькою мовою та самобутнє сприйняття і творчий підхід до відтворення оригіналу.

Учасникам конкурсу Карасьовій А. (9-А клас), Гладких Б. та Пушкарь М. (10-А клас) бажаємо перемог у майбутньому!

Переглянути роботи учнів