День вчителя французької мови 2020

Організований за ініціативою FIPF - Міжнародної федерації викладачів французької мови - День вчителя французької мови 2020 відзначається у четвер, 26 листопада.

Як і минулого року, ця подія орієнтована на викладачів французької мови та має на меті просування професії вчителя французької мови за допомогою ініціатив, заходів та заходів, які створюватимуть зв’язки та солідарність.

Це день, коли вчителі обмінюються думками, діляться своїм досвідом та практиками.

24 листопада учні нашої гімназії взяли участь у французькому диктанті, який проводився по всій Україні через Facebook та начитувався носіями мови для учнів різного рівня – 6х, 7-8-9х та 10-11х класів. Тексти виявилися цікавими, але не дуже легкими. Учням, які не відмовилися попрактикуватися, бажаємо подальших успіхів у самовдосконаленні!

А вчителі французької мови гімназії – професіонали та ентузіасти своєї справи - до святкового дня підготували відео, в якому розповіли про свої захоплення, свою роботу з дітьми, а також свою любов до прекрасної французької мови.

et en plus on enseigne le français