Посвята в гімназисти

Школярам не просто вчитись,

та не варто вам журитись,

Бо складніше майбуття —

Гімназистове життя.

Гімназистами щоб стати

Треба клятву вам прийняти!

Посвята в гімназисти - це традиційна урочиста подія у циклі свят гімназії №50. З 1993 року щоосені паралель 5-х класів збирається, щоб заприсягтися бути гідними та вірними своїй альма-матер учнями.

Даний захід спрямований на формування в учнів активної громадянської позиції, почуття відповідальності перед колективом та бажання працювати задля його розвитку.

Цього року захід відбувся у досить незвичному форматі: для дотримання карантинних вимог кожен клас було посвячено окремо, а сама програма заходу передбачала командні та групові вправи, що сприяли згуртування колективу та заохочення творчої діяльності учнів.

Нехай роки навчання новопосвячених гімназистів будуть легкими та успішними!