Література з Парижу

Сьогодні, 8 жовтня 2020 року, шкільна бібліотека поповнилася французькою літературою, яку напередодні ми отримали від української діаспори у Парижі.

Наша гімназія відкриває для учнів інші культури через вивчення іноземних мов. Педагогічний колектив шукає різні шляхи для мотивації своїх учнів до вивчення французької, англійської та іспанськї мов.

Тому ми щиро вдячні всім нашим співвітчизникам, а особливо нашій колишній учениці Лізі Дмитрієвій, за чудовий подарунок-книжки французькою мовою для учнів різного віку. Тепер нагодою долучитися до творів французької літератури, а також довідників з мови можуть скористатися всі учні гімназії, що, сподіваємося, зробить навчання ще більш цікавим та вмотивованим!