"Благодійний буккросинг"

Ніщо не об'єднує людей міцніше, ніж спільна справа. Саме такою справою об'єднався колектив гімназії цього тижня. А причина тому - участь у відбірковому етапі програми "Екошкола #зелений", організатором якого є ГС "ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ". Назва нашої справи "Благодійний буккросинг", метою якої є не лише популяризація книги у сучасному світі, а й забезпечення книжками тих, хто цього потребує: пацієнти онкологічного відділення обласної дитячої лікарні, дитяче відділення тубдиспансеру та вихованці дитячих будинків сімейного типу. Спільними зусиллями було зібрано 68 книжок для різного віку дітей та передано до Благодійного фонду "Щаслива дитина". Кожна книжка містить у собі надихаюче побажання та інструкція щодо продовження книжкової естафети.

Дякуємо кожному, хто долучився до нашої справи. Творимо добро разом!

#добро #метінвест #добрісправизапоріжжя

/Files/images/2020-2021/vihrobota/photo_2020-10-09_11-02-14.jpg/Files/images/2020-2021/vihrobota/photo_2020-10-09_11-02-19.jpg

Гімназія 50 створивши акцію " Благодійний Буккросинг " пройшла відбірковий етап та стала учасником ІІІ сезону програми " Екошкола#зелений" ...Детальніше