Ось і розпочався навчальний рік!

"Горять яскраво грона горобини,

А на подвір'ї школи гамір, сміх.

Дзвіночок на урок скликає всіх,

І звуки музики врочисто в небо линуть!"

Т. Строкач

Ось і розпочався навчальний рік! На подвір'ї гімназії радісно зустріли дітей їх класні керівники і відвели до класів. Пролунав перший дзвоник. Розпочався перший урок.

Цей урок є дуже важливий, адже головною темою бесіди у кожному класі була профілактика коронавірусної хвороби COVID-19, недопущення її розповсюдження та збереження власного здоров'я в умовах адаптивного карантину.

Традиційно, на першому уроці говорили про Україну, її потенціал на міжнародному рівні та про те, як бути її гідним громадянином та примножувати велич своєї Батьківщини.

Нехай новий шкільний рік подарує кожному здоров'я, сили й натхнення для досягнення цілей і відчуття гармонії із собою.