З Днем Вишиванки!

Кожен українець, мабуть,знає, що таке вишиванка,адже це не просто одяг, а частина душі. Історія національного вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток.

Достеменно невідомо, коли ж вишиванка почала розвиватись як галузь мистецтва. Дослідники стверджують,що розвиток вишиванки відбувався протягом кількох століть. З року в рік предки збагачували ремесло новими орнаментами та техніками.

Майстрині навчились виготовляли нитки унікальних відтінків для того, щоб на полотні вигравали нові кольори.

В давнину вірили, що вишиванка оберігає людину,дарує їй добро долю та здоров'я. Матері вишивали своїм дітям одяг з особливою теплотою та любов'ю. Існують свідчення,що у деяких регіонах країни процес вишивання мав вигляд особливої церемонії. Жінки в процесі молились і вірили,що ці молитви зроблять вишиванку сильнішою та зарядженою тільки позитивними емоціями

До цього урочистого дня, провели конкурс "Вишиване селфі" , і в ньому активно взяли участь учні!

Фотоматеріали