Вітаємо Туйнову Тамілу з перемогами в мовних конкурсах

Серед карантинних буднів є події, які заряджають нас оптимізмом: нас радують наші учні. Радують своїми знаннями, талантами, бажанням творити.

Цього разу ми раді привітати ученицю 10-А класу Тамілу Туйнову, яка за підсумками конкурсу відео, що проводилося в рамках Днів Франкофонії в Україні, виграла подорож до Франції! Учасники конкурсу озвучили франкомовний текст, що розповідає про толерантність і різноманітність. Відео Таміли виявилося переконливим і креативним, що і було оцінено компетентним журі.

А ще Таміла пройшла до другого туру конкурсу Lingua Fortuna! Сподіваємося, вона повторить досягнення попереднього року і знову побуває в Бельгії, країні, що полюбилася!

Ми вболіваємо за тебе і пишаємося тобою!

Відеоробота