На крок ближче до фінішу

28 лютого 2020 пройшов ІІ тур міської літературної гри «Лабіринт». Цього разу команди з різних шкіл міста з’ясовували, хто краще запам’ятав зміст книги А.Бачинського «140 децибелів тиші».

Герой цієї повісті готувався до кар’єри музиканта, але через аварію втратив сім’ю та слух. Письменник розповідає читачам, які перешкоди долає хлопчик. Головна проблема, яку порушує автор, полягає в тому, що після закінчення спецзакладів, де таких дітей вчать читати по губах та володіти дактилем, вони залишаються мало кому потрібними. Андрій Бачинський вважає, що треба змінювати ставлення до таких людей в суспільстві, бо серед них багато талановитих митців та спортсменів. Щоб переконати в цьому присутніх, організатори гри запросили вихованців КЗ "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Орієнтир" Запорізької обласної ради, які блискуче виконали пісню «Я малюю на вікні».

Команда нашої гімназії у ІІ турі посіла 3 місце та вийшла до фіналу, який відбудеться 10 квітня у Палаці дитячої творчості за новелами А. Конан Дойля. Хочеться подякувати учням 9-А та 9-Б класу, які представляли нашу гімназію: Ажаж Катерині, Лисих Алісі, Ляхову Глібу, Співаку Олександру, Підшиваліну Арсенію. Бажаємо натхнення та задоволення від детективної прози.

Керівник команди Черненко А.С.

/Files/images/2019-2020/novini/8465213-02_20-32-07.jpg/Files/images/2019-2020/novini/6513203-02_20-32-31.jpg