День пам'яті Героїв Небесної Сотні

В наші гімназії були проведенні класні години до дня вшанування пам'яті загиблих. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Вихованці 3 - А класу відвідали Запорожску областну библиотеку для детей "Юний читатель", де діти були приурочені до Дня пам'яті.

Кожна дитина мала можливість зробити Ангела. Що символізують українських Ангелів, що загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.