Участь у МАН – перший крок до майбутніх наукових відкриттів

23 лютого 2020 р. на базі Запорізького державного університету пройшов ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Щорічно учні нашої гімназії беруть участь у роботі Малої академії наук. Цього року на старт вийшли учні 9-11 класів з роботами переважно гуманітарного характеру: з англійської, французької, української та російської мов, були роботи з інформатики та географії. Через різні причини до обласного етапу дійшли лише три юних науковця зі своїми дослідженнями. У неділю вони захищали свої праці перед поважним журі, до складу якого входили доценти та професори різних факультетів Запорізького державного університету.

Ми раді вітати учасників та переможців МАН-2020:

ученицю 10-А класу Видиш Анну з роботою з української мови «Емоційно-забарвлена лексика в творах Г. Квітки-Основ’яненка», науковий керівник Довбиш Т.О. – 5 місце;

учня 9-Б класу Мілешка Івана з науковою працею з російської мови «Урбанонимы (переименования) Запорожья: периодизация, классификация. Отношение носителей языка», науковий керівник Черненко А.С. – 2 місце (у Івана найкращий результат у своїй секції, але йому не вистачило 2 балів, щоб посісти перше місце та поїхати на захист робіт до Києва);

ученицю 10-А класу Костюк Ольгу з дослідженням із французької мови «Лінгвопрагматичний аспект французького сленгу соціальної мережі Instagram», науковий керівник Остапенко О.В. – 1 місце та можливість захистити свою роботу на всеукраїнському етапі МАН.

Вітаємо всіх учнів-учасників МАН та їхніх керівників та бажаємо перемоги у Києві нашій Ользі Костюк!

/Files/images/2019-2020/novini/IMG-5f5bd1da253f4dfa6bd245518a566316-V.jpg/Files/images/2019-2020/novini/IMG-f1014a1638d360f63d82fc0fbeb91d62-V.jpg