Навчання педагогів (зимова сесія)

27.12 та 28.12 для педагогів гімназії №50 вчителі інформатики, Проценко А.П. та Гринь І.В., провели практичні майстер-класи. Майстер-класи було організовано у межах реалізації шкільного проекту «Єдиний інформаційний простір у школі» та плану роботи творчої групи з ІКТ.

Під час майстер-класів було розглянуто два актуальні тренди галузі інформаційних технологій. Тема першого майстер-класу «Знайомство із онлайн сервісом Canva». Це сервіс для створення інфографіки, презентацій, плакатів, відео, документів та коміксів. За допомогою Canva кожен може втілити в реальність найсміливіші свої ідеї.

Тема наступного майстер-класу - «Сервіси для створення інтелект-карт». Під час навчання було розкрито наступні питання: поняття «інтелект-карта», переваги та особливості; програмні засоби для створення інтелект-карт; використання інтелект-карт в навчальному процесі.

Учасники майстер-класів мали можливість самостійно оцінити ці технології, а також напрями і перспективи їх використання у школі.

Навчання вчителів 27-28.12.2019