Позакласних захід " Щедрий вечір"

20.12.19 вчителем української мови та літератури Довбиш Т.О. було організовано і проведено народознавчий захід з предмету " Щедрий вечір". Учні 5-Б та 10-А класів підготували феєричне свято. Під час дійства звучали різдвяні обрядові пісні: колядки, щедрівки,колискові. Діти були вбрані в чудові традиційні українські костюми та продемонстрували неабиякі творчі здібності і таланти. Всі присутні в залі були в захваті від свята та атмосфери,яку подарували учасники дійства. Адміністрація гімназії №50 висловлює щиру подяку вчителю Довбиш Т.О., учням 5-А та 10-А класів , батькам в організації і проведенні цього святкового заходу.

Галерея "Свято "Щедрий вечір""