Наші учні переможці конкурсу на найкращий поетичний переклад з іноземних мов

/Files/images/2019-2020/frantsuzka/IMG-489ae91fe1bf886adcd812b84d1b4df6-V.jpg

7 грудня 2019 учні гімназії за запрошенням факультету іноземної філології взяли участь у церемонії нагородження переможців конкурсу на найкращий поетичний переклад з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Жоден учасник не залишився без нагороди! Але цій зоряній хвилині передувала творча робота, бо найскладнішим в діяльності перекладача вважається саме художній переклад.

На захисті своїх робіт учні продемонстрували високий рівень володіння англійською та французькою мовами, поділилися труднощами, які виникли при передачі на рідну мову авторського задуму, стилю оригіналу.

Вітаємо переможців

Видиш Анну

Коваленко Анжеліку

Костюк Ольгу

Подолянця Володимира

Сорвіна Вадима

Яценко Софію

та вчителів, які допомагали своїм обдарованим учням: Дерев’янко Олену Володимирівну, Неживу Марину Андріївну (вчителів англійської мови), Чекмарьову Лілію Дмитрівну, Шенгер Вікторію Миколаївну (вчителів французької мови)!!!

Галерея "Переможці конкурсу на найкращий поетичний переклад з іноземних мов"

Шанувальників поетичного мистецтва, знавців іноземних мов та просто бажаючих долучитися до творчості молоді запрошуємо отримати задоволення від знайомства з цими високоякісними перекладами.

Видиш А., учениця Запорізької гімназії №50

Костюк О, учениця Запорізької гімназії №50