Вибори Президента гімназії

Сьогодні, 11.10, у нашій школі пройшла одна із важливих подій року - вибори Президента гімназії.

Приймали участь два кандидата - учениця 10-А класу Олейник Олена та учениця 8-А класу Гордієнко Дарину.

Починалось все з реєстрації кандидатів та формування їх передвиборчої комісії. Учениці прописували та знімали відео своїх агітаційних програм.

Далі проходили дебати, де кожен зміг задати питання кандидатам в президенти .

Та настав той день, день вибору лідера учнівського самоврядування. Під наглядом комісії, була відкрита урна для голосування. Бюлютні були перераховані по декілька разів, щоб не допустити помилка. І ось настав мить, коли ми точно знаємо, хто ж стане новим президентом і буде захищати честь і гідність Запорізької гімназії №50 .

Вітаємо ученицю 8-А класу Гордієнко Дарину.