Святкові заходи до Дня Захисника України в гімназії 50

Сьогодні Надія Мороз з Іриною Соболевою та Іриною Корембліт побували на святковому заході, присвяченому Дню захисника України, в гімназії 50 м. Запоріжжя.

Свято почалося виконанням Гімну України та хвилиною мовчання за загиблими Героями. А потім юні артисти подарували присутнім чудовий концерт. Діти співали про Україну, декламували вірші, представили щемливу танцювальну композицію про війну і Перемогу.

А ще передали захисникам смаколики, малюнки та прапор. Обов'язково доправимо в зону війни.

А закінчилася зустріч, дещо несподівано, піснею про Україну у виконанні волонтерки 55-ї бригади Соболевої Ірини. Було патріотично і душевно.

Дякуємо волонтерам, які знайшли час, та змогли відвідати нашу школу. Для нас це дуже важливо, ми усіляко хочемо підтримати усіх, хто захищає наш спокій та мир, наше ясне небо над головою.