До гімназії завітав спів-президент Федерації “Обміни Франція-Україна”

/Files/images/2019-2020/frantsuzka/1477654195_fefu.jpg

До гімназії завітав спів-президент Федерації “Обміни Франція-Україна”

12 жовтня 2019 року відбулась зустріч учнів 9-11-х класів та вчителів французької мови гімназії з спів-президентом Федерації “Обміни Франція-Україна” Жаком Форжероном та його дружиною.

Під час свого виступу Ж.Форжерон розповів про діяльність волонтерської організації FEFU, співпрацю з вищими навчальними закладами та закладами середньої освіти в різних містах України, стажування та обмін делегаціями двох країн.

Директор гімназії Гузеватий А.Ю. висловив надію на тісну співпрацю з організацією для підвищення мотивації учнів у вивченні французької мови. Для плідного втілення проєктів у життя необхідне бажання, підтримка батьків, віддана праця вчителів та самих учнів. « En avant ! » (Вперед) - як кажуть французи.